Dlaczego warto mieć poduszkę ciążową.

person Posted By: Anka list In: Wyprawka On: favorite Hit: 399

Dlaczego warto mieć poduszkę ciążową. Zadałaś sobie kiedyś to pytanie? Słyszałaś o takim produkcie jak poduszka ciążowa? Jeżeli nie, to koniecznie przeczytaj ten artykuł.


Kochana, jestem mamą trójki dzieci i doskonale pamiętam, jak robiłam się coraz większa a znalezienie wygodnej pozycji do spania było wręcz niemożliwe. Wielki brzuch, łóżko z miękkim materacem, który o zgrozo zapadał się pode mną. Przewrócenie się z boku na bok. Najpierw zamach, potem przerzut ładunku i druga noga. W między czasie młody człowiek postanowił pokopać w moje żebra albo dostał czkawki. Więc znowu zamach, może druga strona będzie lepsza. Cały brzuch podskakiwał, bo czkawka, potem kopanie, potem siku. Więc zamach, zrzut jednej nogi, podpór, przerzut drugiej, siadanie i jak kaczuszka do łazienki. Powrót i znowu. Szukanie pozycji do spania. I to zmęczenie.


Na poduszkę ciążową wpadłam dopiero w trzeciej ciąży. Późno, wiem. Wcześniej nie szukałam, nie interesowałam się. A szkoda.


Co mi dała poduszka ciążowa.


Poduszka ciążowa umożliwiła mi wygodne spanie na boku. Zresztą popatrz na zdjęcia poniżej. Spanie na boku dało mi bardzo dużo. Poduszka odciążała mój kręgosłup i dała ukojenie nogom, które powiększyły się znacznie. Niestety. Ja zawsze byłam wielka. Jak kładłam sobie poduszkę między uda odczuwałam mniejszy ból ze strony spojenia łonowego, który szczególnie dokuczał mi w ostatnim trymestrze.


Poduszkę ciążową stosowałam również po porodzie. Bardzo pomogła mi w czasie karmienia małego. A długo wisiał na cycku. Poduszka dała Małemu miękkie, bezpieczne wsparcie a ja mogłam siedzieć wyprostowana, dzięki czemu nie bolał mnie kręgosłup i było mi zwyczajnie wygodniej.


Poduszka ciążowa doskonale sprawdziła się jako podpora dla mojego synka. Mógł na niej leżeć na brzuszku. Jak uczył się siadać była idealnym zabezpieczeniem przed upadkiem.


Poza tym zabezpieczałam nią Synka podczas spania na naszym łóżku, co o zgrozo zdarzało się bardzo często. Jak byłam w ciąży zarzekałam się, że dziecko nie będzie spało z nami, ale wiadomo, wyszło inaczej.


Jakiej poduszki używałam będąc w ciąży i po porodzie.


Miałam poduszkę ciążową VALABIA typu C. Wybrałam tą markę, ponieważ firma współpracuje z szeregiem lekarzy specjalistów, którzy pomagają projektować produkty mające właściwości medyczne. Poduszka VALABIA ciążowa typu C to zarejestrowany produkt medyczny. Jest antyalergiczna, bezpieczna i wyprodukowana z najlepszych materiałów – bawełna z certyfikatem OEKO – TEX, która jest bezpieczna dla dziecka.


Wypełnienie poduszki to antybakteryjna i antygrzybiczna kulka silikonowa. Nie uczula, zapobiega namnażaniu się grzybów i baterii i nie odkształca się. Poszewka posiada długi zamek błyskawiczny na boku, dzięki temu można łatwo ją odświeżyć.


Poduszkę możecie obejrzeć nas tronie sklepu TUTAJ.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło