Sukienka do porodu czy warto ją mieć?

person Posted By: Anka list In: Narodziny dziecka On: favorite Hit: 471

Kiedy ja rodziłam pierwsze dziecko nie słyszałam o czymś takim jak sukienka do porodu. Miałam taką zieloną koszulę z misiem czy innym futrzakiem. Podwijała mi się niemiłosiernie. Generalnie wszystko miałam na wierzchu. Zero poczucia godności. Poród i godność, wiem, dziwnie to brzmi. Ktoś powie: przecież podczas takiego wydarzenia nie myśli się o godności tylko o dziecku. Zresztą tak boli, że jest wszystko jedno, w czym jesteś, jak wyglądasz…. Może i tak jest, ale rodziłam trzy razy i….

Nie zgodzę się z tym.

Uważam, że kobieta ma prawo wyglądać godnie. Ma prawo czuć się komfortowo, nawet podczas porodu. Kiedy kuca, klęczy, kiedy ją badają, sprawdzają, jak tam szyjka. Robią masaż. Przebicie pęcherza. Nawet podczas partych może chcieć czuć się lepiej niż kupka nieszczęścia i bólu.

Poród to najbardziej intymne przeżycie i jednocześnie najbardziej publiczne.

Czy kupienie właściwego ubrania coś by zmieniło w mojej sytuacji wtedy?

Myślę, że czułabym się bardziej komfortowo, bardziej intymnie. Ładnie. Pewnie.

Nie musiałabym się siłować z tą nieszczęsną koszulą, tylko rozpięłabym napy.

Po porodzie mogłabym od razu kangurować młodą. Może czułabym się bardziej schowana, a nie patrzcie wszyscy, serdecznie zapraszam.

Sukienka do porodu Granatovo ma głębokie rozpięcia z przodu dające możliwość kangurowania maluszka od razu po porodzie i później w domu, zapięcie na napy i MAGNESY ułatwiające szybką i wygodną obsługę przy karmieniu oraz rozpięcie z tyłu na całej długości ułatwiające: wykonywanie badań takich jak USG i KTG, masaż lędźwi w czasie porodu, podanie znieczulenia zewnątrzoponowego oraz zdjęcie sukienki po porodzie. Kolor też nie jest przypadkowy. Granat jest dojrzały i elegancki, nie ciemnieje, gdy jest mokry i nie przyjmuje plam. Fason bombki idealnie spisuje się podczas ostatnich dni ciąży i świetnie układa się już bez brzuszka.

Rodzisz, Kangurujesz, karmisz – wygodnie i pięknie, bo masz do tego prawo

Najlepszej jakości dodatki takie jak magnesy, napy, głębokie kieszenie, metki wszyte tak, żeby nie miały kontaktu ze skórą – małe detale robią tu wielką różnicę.

do porodu granatova paski 1.JPG

 

sukienka do porodu czy warto ją mieć?

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło