Lista produktów marki Childhome

Marka Childhome to ponad 30 lat doświadczenia w tworzeniu produktów dla dzieci. Belgijskie, oszczędne wzornictwo i solidność wykonania. Czyste kolory, elegancja, praktyczne rozwiązania i dbałość o szczegóły.

W ofercie wyposażenie i dekoracje do dziecięcych pokoików, krzesełka do karmienia, bujaki, wieloosobowe wózki do żłobków czy przedszkoli, oraz wiele innych produktów. Jak brzmi slogan childhome - "Jesteśmy w stanie dostarczyć Ci wszystko, poza dzieckiem :-)"

Moodshots-DISPHOUSE_5.jpg

MAKES MY LITTLE WORLD COMPLETE

Childhome podąża za oczekiwaniami rodziców, szukających ponadczasowych a zarazem oryginalnych pomysłów na urządzenie pokoju dziecięcego. W ofercie producenta znajdują się zarówno funkcjonalne, eleganckie meble, bujane fotele do karmienia, pojemniki na zabawki, tekstylia, bujaki, rowerki, obrazki, jak i inne atracyjne drobiazgi, które sprawią, że pokój dziecka staje się ciekawym i przyjaznym miejscem do zabawy i odpoczynku.

Nowe kolekcje, innowacyjne pomysły, nagrody

W każdym roku projektanci Childhome tworzą nowe kolekcje, a bogaty wachlarz nowości prezentują na branżowych targach Kind&Jugend w Kolonii. Już trzykrotnie produkt Childhome wygrał w swojej kategorii w konkursie targowym „Innovation Award”. Krzesełka Evolu, wielosoobowe wózki i inne produkty nagradzane są w wielu konkursach na całym świecie. Warto dodać, iż produkty marki Childhome dostępne są dla klientów aż 50 państw na świecie.

Jest 279 produktów.

Pokazano 1-18 z 279 pozycji

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło