PAKOWANIE PRZESYŁEK

Dokładamy wszelkich starań, aby odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę na czas transportu. Jeżeli jednak przesyłka dotarła do Ciebie uszkodzona, prosimy spisać protokół reklamacyjny w obecności kuriera (w przypadku wysyłki kurierem) oraz w miarę możliwości wykonaj zdjęcia zniszczeń i dołącz do korespondencji reklamacyjnej. 

SPOSOBY DOSTAWY

Robimy wszystko, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

·       Przy każdym produkcie w sklepie jest wskazany orientacyjny czas dostawy od momentu zaksięgowania płatności na koncie.

·       W przypadku kilku produktów koszt dostawy jest jeden a za czas doręczenia należy przyjąć najdłuższy, który występuje przy zakupionych towarach.

·       W przypadku braku towaru na stanie lub z przyczyn losowych czas oczekiwania na wysyłkę może zostać wydłużony, o czym niezwłocznie zostaniesz poinformowany droga mailową. 

·       Czas doręczenia przesyłki od momentu nadania powinien wynieść 1-2 dni robocze. Jest to oczywiście czas orientacyjny i zależy od przewoźnika.

·       Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 299,00 zł obowiązuje jedynie na terenie Polski i przy wysyłce Kurierem i po przedpłacie.

·       Wszystkie przesyłki wysyłamy przez firmę InPost. Dostarczenie jest możliwe zarówno do paczkomatów jak i we wskazane miejsce przez kuriera.

·       Dostarczenie przesyłki w sobotę jest możliwe jedynie do paczkomatu. Zamówienie winno być złożone w piątek najpóźniej do godziny 11:00. Jest to opcja dodatkowo płatna.

KOSZTY DOSTAWY

Paczkomaty InPost

·       Przedpłata 9,99 zł

·       Pobranie 18 zł

·       Przedpłata, dostarczenie w sobotę 17 zł

·       Pobranie, dostarczenie w sobotę 22 zł

Kurier InPost

·       Przedpłata 9,99 zł

·       Pobranie 21 zł 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło