Utulisie.pl

Tytułem wstępu

Jestem Anka. Po prostu Anka. Poniekąd spełniona i szczęśliwa kobieta. Partnerka cudownego faceta i matka trójki wspaniałych dzieci. W ogóle bądźmy na Ty.  Mów mi Anka. A teraz zrelaksuj się, wyciągnij w fotelu, oprzyj wygodnie a ja opowiem Ci o tym miejscu.

 

Nasza historia

Jesteś tam jeszcze? To zaczynamy. Baw się dobrze.

Wszystko zaczęło się od niewinnego bloga w sieci, którego pisałam przez ostatnie trzy lata.

Dzieliłam się tam różnymi przemyśleniami na temat ciąży, tego co się ze mną działo, jak moje ciało zaczęło się zmieniać. Pisałam o tym, że mam wiele ciężkich dni, że poród był trudny… Że przytyłam dużo a potem walczyłam, aby móc uśmiechnąć się do swojego odbicia. I wiesz co? Odkryłam, że jest nas bardzo dużo.  Nikt tak jak inna mama, nie wie, ile trudu musi włożyć każda z nas, aby urodzić małego człowieka. I jak bardzo zasługujemy na to, aby właśnie w tym szczególnym czasie, jakim jest ciąża, poród i połóg o siebie zadbać. Aby nie skupiać się tylko na naszym dziecku ale również na sobie. I wtedy pomyślałam, jak fajnie byłoby stworzyć miejsce, gdzie każda z nas będzie mogła znaleźć produkty, które ułatwią ten czas. Czas zmian, czas radości i zmęczenia. Macierzyństwo to jazda bez trzymanki. I nie ma odwrotu.

 

Utulisie.pl to nie tylko sklep, to coś więcej.

Moja idea jest prosta. Daj się utulić babo kochana bo na to zasługujesz. Za twój trud, za te kilogramy, za rozstępy, za nieprzespane noce, za każdą łzę, którą po cichu wycierałaś w poduszkę. Być może tego nie wiesz, może nikt Ci tego ostatnio nie powiedział, ale jesteś wspaniałą kobietą i wspaniałą mamą. Nawet jak masz trochę więcej ciała, nawet jak nie wchodzisz w te jeansy, które tak kochasz. I nawet jak czasami krzyczysz. Jesteś wspaniała. Jesteś wartościowa.

Wejdź, rozgość się, na pewno znajdziesz dla siebie jakiś kawałek wirtualnej podłogi i wartościowe rzeczy na półkach.

Tylko sprawdzone marki.

Na wirtualnych półkach znajdziesz najlepsze marki dla Ciebie i dla maluszka. Skompletujesz torbę do porodu i wymarzoną wyprawkę.

  

 

 

 

 

 

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło