Płatności elektroniczne

Bezpieczeństwo - jak o nie dbamy?

Szyfrujemy wszystkie kanały komunikacji:

  • podstrony sklepu utulisie.pl wyświetlane są wyłącznie z użyciem protokołu HTTPS z szyfrowaniem SSL. Dzięki temu, jeżeli wprowadzają Państwo jakiekolwiek dane (np. adresowe) przechodzą od przeglądarki internetowej do naszego serwera w formie zaszyfrowanej.
  • dane ze sklepu internetowego importowane są (ftps, https) do oprogramowania ERP z którego wystawiamy dla Państwa rachunek.
  • dane przekazywane są również do firmy InPost w przypadku wyboru opcji dostawy Kurierem lub Paczkomatem.
  • wybór opcji płatności elektronicznych powoduje przekazanie części Państwa danych do firmy PayPro S.A. (przelewy24.pl). Jest to przede wszystkim specjalny identyfikator zamówienia oraz kwota. Najbardziej wrażliwe dane przekazują Państwo firmie PayPro S.A. podczas realizacji płatności lub bezpośrednio na stronie własnego banku. Zależy to od wybranej formy płatności.

Każdy kanał komunikacji jest szyfrowany, ale to nie wszystko:

  • najbardziej narażony na zagrożenia z sieci Internet jest sklep, dlatego chroniony jest oprogramowaniem typu WAF (Website Application Firewall).
  • wszystkie komputery w naszej firmie chronione są oprogramowaniem antywirusowym.

Płatności - kto je realizuje?

Płatności elektroniczne realizuje firma PayPro S.A. (przelewy24.pl). Jeżeli napotkali Państwo na jakiekolwiek trudności w realizacji płatności pragniemy zachęcić Państwa do zgłaszania tego faktu bezpośrednio do nas.
(Prosimy o nie przekazywanie nam żadnych wrażliwych danych - wystarczy numer zamówienia sklepu).

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło