Kołyska DREAMER™ Simple

Kołyska Simple jest podstawową, najprostszą wersją kołyski, która buja się tylko w jednym kierunku: przód-tył. To naturalny ruch dla rodzica, który kołysze swoje maleństwo w ramionach.

Kolor

Za zakup otrzymujesz 57 punktów. Razem z koszykiem 57 punktów , które możesz zamienić na voucher o wartości 5,70 zł.


 

Przystąp do programu lojalnościowego i odbieraj nagrody

 

Wygodna dostawa do Paczkomatu lub przez Kuriera

 

30 dni na zwrot towaru

Kołyska Simple jest podstawową, najprostszą wersją kołyski, która buja się tylko w jednym kierunku: przód-tył. To naturalny ruch dla rodzica, który kołysze swoje maleństwo w ramionach. Inteligentna konstrukcja umożliwia składanie i rozkładanie kołyski w kilka minut bez używania jakichkolwiek narzędzi


Kołyska jest sprzedawana w komplecie z materacem. Dostępna jest w dwóch kolorach BUK i Biało BUK - owa.

Informacje o kołysce:

wymiary zewnętrzny: 94x44cm
wymiary wewnętrzny: 90x40cm


Całość konstrukcji kołyski jest stworzona z twardego drewna bukowego, tak aby produkt był wytrzymały i bezpieczny dla dziecka. Nowoczesna i prosta konstrukcja kołyski doskonale wpasowuje się do aktualnie panujących trendów wnętrzarskich i preferencji klientów. To właśnie wykonanie produktu z drewna sprawia, że jest kołyska jest ponadczasowa.


Kołyska buja się w jednym kierunku: przód – tył. To naturalny ruch dla rodzica, który kołysze swoje maleństwo w ramionach. Dodatkowo, ruch przód-tył jest tym samym ruchem, co bujanie w brzuchu mamy. Dzięki temu niemowlę skojarzy go z bezpieczeństwem i spokojem.
Kołyska jest sprzedawana w zestawie z materacem, który został zaprojektowany pod dany model kołyski. Przy tworzeniu projektu materacyka, najważniejsze dla nas było, aby materiały, które go tworzą były odpowiednie dla niemowlaka.


Kołyska SIMPLE Różni się  w kilku kwestiach od wersji Premium. Kołyska Simple nie buja się na boki. Robi to tylko w kieruku: przód-tył. Nie posiada ona również dodatkowych opcji przebudowy, ani dostawki do łóżka.

BN_OONOD02

Opis

Rozmiar
wymiary zewnętrzny: 94x44cm wymiary wewnętrzny: 90x40cm
Materiał
Całość konstrukcji kołyski jest stworzona z twardego drewna bukowego
Pokoik maluszka
Kołyski
Nowy produkt

Zobacz inne podobne produkty

Inne produkty w tej kategorii (Istnieją 16 inne produkty w tej kategorii)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast Lub Zresetuj hasło